By Yılmaz Akademi Yayıncılık olarak Kurumsal Ölçme ve Değerlendirme süreçlerine profesyonel yeni bir soluk getirmek şiarıyla her biri alanında uzman yazar kadrosu, tasarımcılarla yola çıktık.

2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılında ortaokul 5, 6 ve 7. sınıf seviyelerinde tarihleri ve kazanımları aşağıda belirtilen altı adet KDS* ve 8. Sınıf seviyesinde altı adet LGS** kurumsal deneme sınavı uygulanacaktır.

Sorularımızın tamamı Millî Eğitim Bakanlığının (MEB) 2018 yılında yayınladığı öğretim programları ile %100 uyumlu olarak hazırlanmaktadır.

By Yılmaz Akademi Yayıncılık kurumsal denemeleri ile öğrencilerinizin öğretim programlarının amaç ve kazanımlarına erişimini en doğru şekilde ölçebileceksiniz.

Online ölçme değerlendirme sistemi ile öğrencilerin süreç içerisindeki gelişimini 57 farklı dinamik rapor sayesinde takip edebileceksiniz.

8. sınıf kurumsal deneme sınavlarımız tamamen yeni sınav sistemi ile uyumlu, mantık – muhakeme sorularından oluşan ve birden fazla kazanımı kapsayıcı nitelikte olup zorluk derecesi giderek artacak şekilde hazırlanmaktadır.

Başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirilmesi dileğiyle…

Saygılarımızla…

by Yılmaz Akademi Yayıncılık

*KDS : Kazanım Değerlendirme Sınavı
**LGS : Lise Giriş Sınavı